Kategoriler

8 Kasım 2014 Cumartesi

Birileri Kitap Fuarı Mı Dedi?


Herkese merhaba! Bugün sizlere 33.İstanbul Kitap Fuarı'ndan bahsetmek istiyorum :D

Orada ortam müthiş,ardı ardına fotoğraflar geliyor.Bende evde oturup fotoğraflara bakarken tırnaklarımı kemirmekle meşgulum.

(Kıskanç blogger alarmı!)

Ama cidden,bugün şurada olsaydım müthiş olmaz mıydı? o.O

Neysee,15 Kasım'a kadar sabretmeliyim.Bir aksilik çıkmazsa -Umarım çıkmaz- 15 Kasım'da İstanbul Kitap Fuarı'nda olacağım.^_^


Almak istediğim bir sürü kitap olsa da,aldıktan sonra taşıyamayacağımı bildiğim için küçük çaplı bir kitap listesi oluşturdum.Ayrıca listemdeki bazı kitapları yayınevleri indirim yapmamışsa almayı düşünmüyorum.1-Geçmişin Kanı - Samantha Young (MARTI)

2-Gölgelerin Kanı - Samantha Young (MARTI)

3- Kuşatma Ve Fırtına - Leigh Bardugo (MARTI)

4-Umutsuz - Collen Hoover (EPSİLON)

5- Gölge Öpücük - Richelle Mead (ARTEMİS)

6-Duman Ve Kemiğin Kızı - Laini Taylor (ARTEMİS)

7-Kan Ve Yıldız Işığı Günleri - Laini Taylor (ARTEMİS)

8-Meleğin Düşüşü -Susan Ee (DEX)

9-Kıyamet Sonrası -Susan Ee (DEX)


Geçen yıl fuara gitmiştim,bu yüzden ortamın nasıl olacağını az çok biliyorum.Fuara ilk kez gitmek isteyenler için birkaç şey söyleyebilirim.

«Eğer kendinize ait bir aracınız yoksa,otobüs ve metrobüsleri kullanarak gelin.Taksi tutmak için falan uğraşmayın.Metrobüs ve otobüsler biraz dolu olabilir ama,fuara çok yakın yerlerden geçiyorlar.Boşuna taksi parası harcamayın,o parayı kitaplara harcarsınız ^_^


«Tüyap kocaman bir alan.Çok kocaman bir alan,kalabalık olmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Geçen sene fuarın son gününde gitmeme rağmen,kalabalıktı.(Kalabalık alanları sevmeyen insanlar son günlerde giderse daha iyi olur.Çünkü son günlerde en azından daha az kalabalık var.Eheh.)
«Yanınıza su almayı unutmayın.Geçen gittiğimde ben unuttum.5 saat civarı susuz gezdim oralarda :(

«Eğer alacağınız kitapların listesini yapıyorsanız,Martı ve Epsilon yayınlarına ağırlık verin.Onlar diğer yayınevlerine göre daha indirimli kitap satıyorlar.ÖZELLİKLE DE MARTI.


«Kitapları standlarda görüp ''Müthişler hepsini alacağım!'' diye gaza gelmeyin.Çoğu internet sitesinde daha ucuzlar.Bence en fazla 10 kitap alın.Çünkü fuarlar pahalı oluyorlar...


«En Önemlisi: Girişte indirimli fuar giriş bileti satıyoruz diyen insanlar oluyor.Fuar girişi geçen sene ücretsizdi,bu sene de öyle olacak muhtemelen.O girişteki insanlardan bilet almayın.Çünkü boşu boşuna paranız gider.


Fuar manzaralarını sizlere göstermeyi çok çok isterdim fakat dediğim gibi daha fuara gitmedim.15 KASIM'DA ORADA OLACAĞIM UMARIM SİZLERLE DE GÖRÜŞEBİLİRİZ ^_^ Şu ana kadar yayınevleri fuardan birkaç resim paylaştı.İşte onlar...


Yabancı Yayınları:

Müptela Yayınları:

Pegasus:DEX:(Bu fotoğrafı görünce geçen yıl Köken'i alabilmek için Dex'e koşturduğum zamanlar aklıma geldi..Ahh ahh yaşlandık...:D )


PS: Fuara gidince cesaret edebilirsem oranın manzaralarını video halinde sizlere yansıtacağım.

Şimdilik hoşçakalın,bir sonraki gönderide görüşmek üzre! 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder